Lima – zakrzywiona lampa zewnętrzna

w tym 2 lata gwarancji
29,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni

Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec

Gwarantowane
bezpieczna płatność

Stopień ochrony IP
- 3000 k ciepły biały
- IP54 do użytku zewnętrznego
Oktaplex Lighting Lampa zewnętrzna LED Lima – wydajne oświetlenie
Lampa zewnętrzna LED Oktaplex Lighting Lima to właściwy wybór, jeśli chcesz wyposażyć strefę wejściową, taras, balkon, ogród i inne obszary zewnętrzne w wydajne oświetlenie.Wysoka jakość wykonania i łatwy montaż
Zewnętrzny kinkiet Lima ma stopień ochrony IP54, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne i nadaje się do użytku na zewnątrz. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego w kolorze szarym/antracytowym zapewnia trwałość i styl. Montaż przy wejściu do domu obok drzwi wejściowych jest niezwykle łatwy.Mocne oświetlenie LED
Dzięki mocy 10 W i jasności 750 lumenów ten zewnętrzny kinkiet LED zapewnia doskonałe oświetlenie.Przyjemny ciepły biały światło do użytku na zewnątrz
Ciepłe białe światło o temperaturze barwowej 3000 kelwinów tworzy przyjemną atmosferę na zewnątrz. Lampa zewnętrzna Lima idealnie nadaje się do stosowania na ścianach zewnętrznych, tarasach, balkonach, ogrodach, altankach ogrodowych, garażach, wiatach samochodowych, podjazdach i obok wejść.| Waga | 0,49 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,5×15,5×10 cm |
| Możliwość przyciemniania | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej – oprawa | F |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x lampa zewnętrzna Oktaplex Lima wraz z materiałami montażowymi |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | antracyt |
| Stopień ochrony – ogólny | IP54 |
| Napięcie robocze – ogólne | 220 – 240 V |
| Wersja – ogólna | Dioda LED zamontowana na stałe |
| Temperatura barwowa w K | 3000 |
| Strumień świetlny w lumenach – informacje ogólne | 750 |
| Liczba płomieni na światło | 1 |
| Materiał – ogólny | Tworzywo sztuczne |
| Żywotność (LED) w godzinach | 30000 |
| Watts do W | 10 |
| Liczba żarówek/gniazd | 1 |
| Strumień świetlny oprawy (lumenów) | 750 lumenów |
| Żywotność (godziny) | 30 000 godzin |
| Temperatura barwowa (Kelwiny) | 3000 Kelvin |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:













