Tim – czujnik obecności na zewnątrz biały
w tym 2 lata gwarancji
22,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
- Certyfikat IP65
- Zasięg detekcji Ø20m
Detektor obecności Oktaplex Tim – odporny na warunki atmosferyczne czujnik ruchu do zastosowań zewnętrznych
Solidny czujnik obecności do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Odporny na warunki atmosferyczne sufitowy czujnik obecności IP65 do użytku na zewnątrz i wewnątrz.
- Prosta konstrukcja w kolorze antracytowym z czarną soczewką zapewniającą dyskretną integrację.
Zasięg detekcji 360° umożliwia kompleksowe monitorowanie
- Trzy czujniki w obszarze 6 metrów pod czujnikiem ruchu aktywują oświetlenie, gdy ktoś jest obecny.
- Resetuje timer po wykryciu ruchu, aby zapewnić niezawodne oświetlenie.
- Zasięg detekcji czujnika ruchu wynosi Ø20m / 360°.
Płynna regulacja czasu załączenia i progu zmierzchowego
- Czujnik PIR z możliwością regulacji progu zmierzchowego od 3 do 2000 lux.
- Płynnie regulowany czas przełączania od 10 sekund do 30 minut.
Wydajne funkcje przełączania dla różnych źródeł światła
- Czujnik PIR przełącza oświetlenie LED lub lampy energooszczędne o mocy maksymalnie 1000 W.
- Nadaje się do zasilania odbiorników takich jak żarówki o maksymalnej mocy 2000 W.
Wszechstronne możliwości zastosowania
- Czujnik ruchu na zewnątrz (wymiary: 10,2×10,2×6 cm).
- Można łączyć równolegle z innymi czujnikami (nie nadaje się do połączeń krzyżowych i przemiennych).
- Solidny czujnik obecności do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
- Zasięg detekcji 360° umożliwia kompleksowe monitorowanie.
- Płynna regulacja czasu załączenia i progu zmierzchowego.
- Wydajne funkcje przełączania dla różnych źródeł światła.
- Wszechstronne możliwości zastosowania.
| Waga | 0,2066 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,2 × 10,2 × 6 cm |
| Kolor obudowy | |
| Kąt detekcji | 360 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik obecności Tim biały wraz z materiałem montażowym |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 1000 |
| Wysokość montażu w metrach | 2,2 m - 6,0 m |
| Zasięg w metrach | 10 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 30 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | Biały |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Materiał – ogólny |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:











