Pica – regulowana lampa zewnętrzna z czujnikiem
w tym 2 lata gwarancji
29,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- Czujnik ruchu
- 3000 k ciepły biały
- IP65 do użytku zewnętrznego
- Głowica lampy dowolnie regulowana
Oktaplex Lighting Pica Motion – lampa zewnętrzna LED z czujnikiem ruchu
Nowoczesny design i inteligentne funkcje
Wysokiej jakości lampa zewnętrzna LED z czujnikiem ruchu firmy Oktaplex Lighting w stylowym antracytowym wykonaniu z solidną obudową z tworzywa sztucznego o matowym wyglądzie do użytku na zewnątrz.Wydajne oświetlenie z czujnikiem ruchu
- Wydajny reflektor zewnętrzny LED o mocy 10 W i strumieniu świetlnym 800 lumenów zapewniający jasne i wydajne oświetlenie.
- Czujnik ruchu umożliwia łatwe ustawienie czasu włączenia (od 10 sekund do 5 minut).
- Przełącznik zmierzchowy umożliwiający dostosowanie do różnych warunków oświetleniowych.
Elastyczna, regulowana głowica lampy
- Główkę lampy zewnętrznej można obracać w poziomie o 80° i w pionie o 240°.
- Umożliwia ukierunkowanie światła i stworzenie światła pośredniego.
Duży zasięg wykrywania
- Czujnik ruchu ma zasięg wykrywania 9 metrów i 140°.
- Zapewnia niezawodne włączenie oświetlenia podczas zbliżania się.
Odporny na wpływy atmosferyczne
- Dzięki stopniowi ochrony IP65 ten kinkiet zewnętrzny idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.
- Idealnie sprawdzi się przy wejściu, na tarasie, w ogrodzie czy na ścianie domu.
- Barwa światła: 3000K (ciepła biel)
- Obrotowa głowica lampy
- Moc: 10W, Jasność: 800lm
- Stopień ochrony IP: IP65
- Nowoczesny antracytowy design
| Waga | 0,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24×10×6 cm |
| Możliwość przyciemniania | Nie |
| Kąt detekcji | 140 |
| Klasa efektywności energetycznej – oprawa | F |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x lampa zewnętrzna LED Oktaplex Pica wraz z materiałami montażowymi |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Zasięg w metrach | 9 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 5 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | antracyt |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Napięcie robocze – ogólne | 220 – 240 V |
| Wersja – ogólna | Dioda LED zamontowana na stałe |
| Temperatura barwowa w K | 3000 |
| Strumień świetlny w lumenach – informacje ogólne | 800 |
| Liczba płomieni na światło | 1 |
| Materiał – ogólny | Tworzywo sztuczne |
| Żywotność (LED) w godzinach | 30000 |
| Watts do W | 10 |
| Liczba żarówek/gniazd | 1 |
| Strumień świetlny oprawy (lumenów) | 800 lumenów |
| Żywotność (godziny) | 30 000 godzin |
| Temperatura barwowa (Kelwiny) | 3000 Kelvin |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.







