Bora – 3-punktowy reflektor sufitowy w kolorze białym
w tym 2 lata gwarancji
39,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- Do żarówek led GU10
- Obrót 340 °
- Obrót na 100 °
3-punktowy reflektor sufitowy Oktaplex Bora: elastyczność i styl w jednym
Stylowe oświetlenie
Reflektor sufitowy Oktaplex Bora z trzema płomieniami zapewni Twojemu pomieszczeniu stylowe i nowoczesne oświetlenie. Matowa czerń aluminium i malowane śruby zapewniają atrakcyjny wygląd.Można elastycznie dopasować
Dzięki obrotowi o 340° i obrotowi o 100° reflektor sufitowy Bora umożliwia elastyczne kierowanie światła. Dostosuj oświetlenie do swoich potrzeb i ustaw akcenty w swoim pomieszczeniu.Wysokiej jakości materiały
Zastosowanie aluminium w połączeniu z matową czarną powierzchnią i malowanymi śrubami podkreśla wysoką jakość tego reflektora sufitowego. Stawia się przy tym nie tylko na funkcjonalność, ale także na atrakcyjną estetykę.Korzystne wymiary
Dzięki szerokości 450 mm, wysokości 25 mm i głębokości 60 mm podstawa reflektora sufitowego Bora oferuje duże wymiary. Poszczególne głowice lamp mają średnicę Ø 60 mm i wysokość 80 mm.Zakres dostawy i komfort
Zakres dostawy listwy punktowej obejmuje nie tylko sam reflektor, ale także śruby i element ułatwiający montaż lampy. Należy pamiętać, że żarówki nie są częścią zestawu, dlatego możesz wybrać źródło światła zgodnie ze swoimi osobistymi preferencjami.
| Waga | 0,99 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45×6×13 cm |
| Kolor obudowy | |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x Reflektor sufitowy Oktaplex Bora biały wraz z materiałami montażowymi |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Kolor – ogólnie | Biały |
| Stopień ochrony – ogólny | IP20 |
| Napięcie robocze – ogólne | 220 – 240 V |
| Wersja – ogólna | GU10 |
| Liczba płomieni na światło | 3 |
| Materiał – ogólny | Aluminium |
| Liczba żarówek/gniazd | 3 |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:













