Herbata – czujnik ruchu biały
26,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
- Kąt detekcji do 360°
- regulowany zasięg detekcji
- Regulowany punkt zadziałania
- Zmierzch regulator
- Lampka timer
- Włącza oświetlenie LED i lampy energooszczędne do max. 1000W i żarówki do 2000W
Inteligentne oświetlenie zewnętrzne z precyzyjnym czujnikiem ruchu 360°
Wysokiej jakości czujnik ruchu firmy Oktaplex to idealne rozwiązanie do niezawodnej kontroli oświetlenia na zewnątrz i wewnątrz. Dzięki pełnemu kątowi detekcji 360° i zasięgowi do 9 metrów ten czujnik podczerwieni zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w domu, na podjeździe lub w ogrodzie. Szczególnie praktyczne: Możliwość montażu na suficie lub ścianie sprawia, że urządzenie jest elastyczne w użyciu - czy to pod baldachimem, na ścianie domu, czy w garażu.
Wszechstronne funkcje do indywidualnego sterowania oświetleniem
Dzięki regulowanemu czasowi przełączania od 10 sekund do 30 minut możesz dostosować czas świecenia dokładnie do swoich potrzeb. Zintegrowany czujnik zmierzchu można również płynnie regulować (3 – 2000 luksów) i zapewnia, że oświetlenie włącza się tylko wtedy, gdy jest to konieczne i gdy zapada zmrok. W ten sposób oszczędzasz energię, a jednocześnie zwiększasz żywotność lamp zewnętrznych.
Technologia, na której możesz polegać
Wyposażone w trzy bardzo czułe czujniki PIR, urządzenie szczególnie niezawodnie i szybko wykrywa ruch – nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Stopień ochrony IP65 gwarantuje pełną ochronę przed kurzem i silnymi strumieniami wody, co sprawia, że czujnik ruchu doskonale nadaje się do długotrwałego użytkowania na zewnątrz. Dołączona zaślepka umożliwia również indywidualne dopasowanie obszaru detekcji – jest to idealne rozwiązanie w celu uniknięcia fałszywego wyzwalania spowodowanego ruchem drogowym lub sąsiednimi posesjami.
Kompatybilny z mocnymi żarówkami
Czujnik ruchu idealnie nadaje się do automatycznego włączania oświetlenia LED lub lamp energooszczędnych o mocy do 1000 watów. Można bez problemu stosować także konwencjonalne żarówki o mocy do 2000 W. Dzięki temu urządzenie stanowi doskonałe uzupełnienie reflektorów LED, oświetlenia wejściowego czy kinkietów zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziesz również przykłady odpowiednich lamp Gama oświetlenia zewnętrznego LED.
Łatwa instalacja i opcje rozbudowy
Czujnik ruchu montowany jest na stałe za pomocą mocowania śrubowego – do ściany lub sufitu. Niezbędny materiał montażowy wchodzi w zakres dostawy. Za pomocą zewnętrznej opcji przełączania (np. przycisku) można łatwo przełączać się pomiędzy pracą ciągłą a funkcją automatyczną. Możliwe jest również podłączenie kilku czujników równolegle w celu monitorowania szczególnie dużych obszarów bez przerw.
Szczegóły techniczne w skrócie
- Zasięg detekcji: Ø 18 m / 360°
- Zasięg: do 9 m
- Napięcie: 230 V (AC)
- Zdolność łączeniowa: lampy LED i energooszczędne do 1000 W, żarówki do 2000 W
- Stopień ochrony: IP65 – pyłoszczelność i odporność na strumienie wody
- Czujnik zmierzchu: 3 – 2000 luksów
- Czas przełączania: 10 sekund - 30 minut
- Wymiary: 17,4 x 8,7 x 6,6 cm
- Waga: 295g
- Montaż: natynkowy do ścian i sufitów
Wniosek: Inteligentne czujniki dla Twojego domu
Niezależnie od tego, czy chodzi o podjazd, wejście czy ogród - czujnik ruchu Oktaplex oferuje niezawodną technologię, duże możliwości adaptacji i solidną konstrukcję do długotrwałego użytkowania na zewnątrz. Połączenie obrotowej obudowy, precyzyjnego wykrywania i łatwej obsługi sprawia, że model ten jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni bezpieczeństwo i wygodę.
| Waga | 0,32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,4×8,7×6,6 cm |
| Kąt detekcji | 360 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik ruchu w kolorze herbacianym, w tym materiał montażowy i zaślepka |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 1000 |
| Wysokość montażu w metrach | 2,2 m - 6,0 m |
| Zasięg w metrach | 9 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 30 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | Biały |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Materiał – ogólny |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:











