Ida – rf czujnik ruchu sufitowy
w tym 2 lata gwarancji
22,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- Ultra płaski do montażu sufitowego
- Regulowany zasięg detekcji 2 – 16 metrów
- Regulowany punkt zadziałania
- Regulowany czas trwania przełączania
- Włącza oświetlenie LED i lampy energooszczędne do max. 1000W i żarówki do 2000W
Sufitowy czujnik ruchu wysokiej częstotliwości
- Bardzo płaska czujka ruchu do montażu sufitowego
- Regulowany zasięg detekcji od 2 do 16 metrów przy kącie detekcji 360°
- Możliwość ustawienia, na jakie warunki oświetleniowe reaguje czujnik (3 – 2000 luksów) i jak długo się włącza (10 sekund – 12 min)
| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5×12×4 cm |
| Kąt detekcji | 360 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik ruchu Ida biały wraz z materiałem montażowym |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 1000 |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Zasięg w metrach | 8 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Wysoka częstotliwość |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 16 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | Biały |
| Stopień ochrony – ogólny | IP20 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Materiał – ogólny |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:







