Styczeń – zestaw doposażeniowy czujnika ruchu
w tym 2 lata gwarancji
16,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- Idealny do modernizacji lub instalacji
- Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Zasięg detekcji do 8 metrów
- Regulator zmierzchu & timer czasu trwania oświetlenia
- Włącza oświetlenie LED i lampy energooszczędne do max. 400W i żarówki do 800W.
Zestaw modernizacyjny mini czujnika ruchu
- Zasięg detekcji 8 metrów przy kącie detekcji 360°.
| Waga | 0,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9×5×5 cm |
| Kąt detekcji | 360 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik ruchu Jan biały |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 400 |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Zasięg w metrach | 8 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 8 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | Biały |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:











