Don – czujnik ruchu biały
w tym 2 lata gwarancji
22,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- Kąt wykrywania 240 °
- Zakres detekcji do 12 metrów
- Regulowany punkt zadziałania
- Zmierzch regulator
- Lampka timer
- Przełącza światła led i żarówki energooszczędne, lampy do Max. 600 W i żarówki do 1200 W
Detektor ruchu z możliwością regulacji kąta detekcji
- Indywidualnie regulowany kąt detekcji do 240°
- Szeroki zasięg wykrywania aż do 12 metrów
- Kontroler Sens do regulacji czułości wykrywania i wykluczania małych zwierząt
| Waga | 0,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15×9×7 cm |
| Kąt detekcji | 240 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik ruchu Don biały, łącznie z materiałem montażowym i zaślepką |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 600 |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Zasięg w metrach | 10 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 15 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | Biały |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Materiał – ogólny |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:











