Don – czujnik ruchu antracytowy
w tym 2 lata gwarancji
22,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- Kąt wykrywania 240 °
- Zakres detekcji do 12 metrów
- Regulowany punkt zadziałania
- Zmierzch regulator
- Lampka timer
- Przełącza światła led i żarówki energooszczędne, lampy do Max. 600 W i żarówki do 1200 W
Detektor ruchu z możliwością regulacji kąta detekcji
Ten pasywny czujnik ruchu na podczerwień jest idealny do użytku na zewnątrz. Dzięki wycinanej nasadce kąt detekcji można indywidualnie regulować (do maks. 240°) i ustawiać. Ponadto czułość czujnika ruchu jest regulowana za pomocą sterownika Sens i pozwala na wykluczenie małych zwierząt, takich jak koty. Za pomocą zintegrowanego czujnika zmierzchu można także regulować jasność zewnętrzną, przy której ma zadziałać czujnik ruchu. Czas załączenia czujnika ruchu ustawia się za pomocą sterownika timera czasu świecenia. Możliwe jest podłączenie kilku czujników ruchu Don równolegle do jednego odbiornika.
Instrukcja montażu
Dzięki uchwytowi narożnemu czujnik ruchu można zamontować również w narożnikach wewnętrznych i zewnętrznych. Czujnik ruchu podłączany jest bezpośrednio do źródła zasilania 230V. W zestawie materiały mocujące.
| Waga | 0,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15×9×7 cm |
| Kąt detekcji | 240 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik ruchu Don antracytowy, łącznie z materiałem montażowym i zaślepką |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 600 |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Zasięg w metrach | 10 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 15 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | antracyt |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Materiał – ogólny |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:











