Jim – czujnik ruchu czarny
17,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
- Regulowany czas przełączania
- Zasięg detekcji Ø8m
- Zasięg wykrywania 360°
- Regulowany punkt zadziałania
- Kontroler zmierzchu
- Lampka timer
Wszechstronne i niezawodne wykrywanie ruchu za pomocą sufitowego czujnika ruchu Oktaplex Jim
The Detektor ruchu Oktaplex Jim zapewnia automatyczną kontrolę oświetlenia w Twoim wnętrzu i zapewnia większy komfort codziennego życia. Z Zasięg wykrywania 360° i do Zasięg 8 metrów Czujnik precyzyjnie wykrywa ruch - idealny do korytarzy, klatek schodowych, stref wejściowych lub pomieszczeń technicznych.
Kompaktowa konstrukcja – dyskretna instalacja
Dzięki kompaktowym wymiarom o średnicy 83 mm i wysokość 50mm Czujnik ruchu można łatwo zamontować na suficie. Materiały montażowe znajdują się w zakresie dostawy, dzięki czemu montaż jest szybki i łatwy. Elementy sterujące są łatwo dostępne za pokrywą i można je łatwo regulować za pomocą mechanizmu obrotowego.
Indywidualnie regulowana kontrola światła
Czujnik ruchu oferuje elastyczne możliwości dostosowania do każdej sytuacji w pomieszczeniu:
- Czas obserwacji: indywidualnie ustawiany w zakresie od 10 sekund do 30 minut
- Ustawienie LUKSUSU: Próg zmierzchu można wybrać w zakresie od 3 do 2000 luksów
- Zgodność: nadaje się do lamp sufitowych, oświetlenia LED i wentylatorów
Wysoka wydajność dla różnych źródeł światła
Detektor ruchu Jim został zaprojektowany tak, aby był wydajny: przełącza do 2000 W również przy obciążeniu omowym (np. żarówki). do 1000 W z obciążeniem indukcyjnym (np. lampy LED). Dzięki temu idealnie nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych.
Energooszczędne sterowanie oświetleniem dla większego komfortu
Automatycznie włączając światło tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, oszczędzasz energię, a jednocześnie zwiększasz żywotność swoich lamp. Dzięki temu powstaje wydajne i komfortowe oświetlenie, które ułatwia codzienne życie.
Najważniejsze informacje techniczne w skrócie
- Kąt detekcji: 360°
- Zasięg: do 8 metrów
- Czas obserwacji: 10 sekund do 30 minut
- Czułość na światło: od 3 do 2000 luksów
- Maks. moc przełączania: 2000 W (rezystancyjna), 1000 W (indukcyjna)
- Sposób montażu: montaż natynkowy, sufitowy
- Wymiary: Ø 83 mm, wysokość 50 mm
- Zakres dostawy: czujnik ruchu wraz z materiałem montażowym i instrukcją
- ✔️ Wszechstronny zasięg 360° zapewnia duży zasięg pomieszczenia
- ✔️ Elastyczne ustawienia wartości luksów i czasu opóźnienia
- ✔️ Mocny – odpowiedni do diod LED i klasycznych żarówek
- ✔️ Kompaktowa konstrukcja umożliwia dyskretny montaż na suficie
- ✔️ Łatwa instalacja dzięki dołączonym materiałom montażowym
| Waga | 0,2066 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,2 × 10,2 × 6 cm |
| Kąt detekcji | 360 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik ruchu Jim antracytowy wraz z materiałem montażowym |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 1000 |
| Wysokość montażu w metrach | 2,2 m - 6,0 m |
| Zasięg w metrach | 8 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 30 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | antracyt |
| Stopień ochrony – ogólny | IP20 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Materiał – ogólny | Tworzywo sztuczne |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:













