Zewnętrzna lampa Bel do lamp E27
w tym 2 lata gwarancji
24,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni

This item: Zewnętrzna lampa Bel do lamp E27
24,99€
24,99€
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- IP54 do użytku zewnętrznego
- Klasyczny język projektowania
Uliczna lampa Octaplex Bel – stylowy i funkcjonalny wisząca lampa
Uliczna lampa Octaplex Bel - doskonały wybór do stworzenia stylowej lampy rozwiązania na zewnątrz z czujnikiem ruchu. Ta wisząca lampa z trzonkiem E27, które mogą zmienić źródło światła, i wiele przydatnych funkcji zapewnia doskonałą jasność i bezpieczeństwo.Łatwa wymiana lampy dla maksymalnej wygody
Dzięki podstawy E27 i zdejmowaną pokrywą wymiana lampy jest bardzo prosta. Po prostu odkręć dwie śruby, zdjąć pokrywę i w razie potrzeby wymienić żarówkę (żarówki nie są dołączone do zestawu). To zapewnia wygodną obsługę i zapewnia długotrwały blask.Trwały i odporny na warunki atmosferyczne
Zewnętrzna lampa Bel posiada stopień ochrony IP54, co czyni go idealnym do użytku na zewnątrz. Obudowa ze antracyt wytrzymałe i trwałe. W zestawie materiały montażowe, śruby i nakrętki, ale nie wchodzi w skład zestawu żarówka. Wprowadzanie kabli może odbywać się bezpośrednio ze ściany, a także z boku lub od dołu, co zapewnia elastyczność podczas instalacji.
| Waga | 0,633 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,9 × 16 × 22 cm |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x Oktaplex Bel z materiałami mocującymi i zaślepkami śrub. BRAK żarówki w zestawie. |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | antracyt |
| Stopień ochrony – ogólny | IP54 |
| Napięcie robocze – ogólne | 220 – 240 V |
| Wersja – ogólna | E27 |
| Liczba płomieni na światło | 1 |
| Materiał – ogólny | Tworzywo sztuczne |
| Liczba żarówek/gniazd | 1 |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:










