Aluminiowa zewnętrzna lampa Bola z czujnikiem
w tym 2 lata gwarancji
32,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- czujnik ruchu
- 3000 k ciepły biały
- IP65 do użytku zewnętrznego
Zewnętrzna oprawa led Octaplex Bola – kompleksowe oświetlenie i detekcja ruchu
Led uliczna lampa Octaplex Bola z czujnikiem ruchu oferuje bardzo dobrze dobrane połączenie skutecznego oświetlenia i wykrywania ruchu, która zapewnia optymalne oświetlenie twojego otwartej przestrzeni i zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki okrągłemu projektowania i ciepłego, białego światła stwarza miłą atmosferę.Odporne na warunki atmosferyczne i skuteczny
Oprawa Bola z klasą ochrony IP65 odporny na warunki atmosferyczne i idealnie nadaje się do stosowania na świeżym powietrzu. Ma kąt widzenia 120 °, a zasięg działania do 10 metrów, co gwarantuje, że jest on aktywowany tylko wtedy, gdy jest to konieczne.Precyzyjna kontrola i dostosowanie
Czujnik podczerwieni zewnętrznej lampy Bola wyposażony w bezstopniową regulacją czasu włączenia (od 10 sekund do 5 minut), a także wbudowanym wyłącznikiem zmierzchu (od 3 do 2000 lux). To pozwoli ci dostosować oświetlenie to właśnie w zależności od potrzeb.Doskonała jasność i oświetlenie na 360 °
Dzięki jasności 1600 lumenów i ciepłego, białego światła (3000 Kelvin) ta zewnętrzna lampa zapewnia imponującą jasność. Podświetlenie na 360 ° zapewnia wszechstronne oświetlenie, co jest szczególnie przydatne w ciemnych kątach i pomieszczeniach. Pomimo mocy 15,7 W, gwint żarówka Bola bardzo wydajna.Prosty montaż naścienny i elastyczne połączenie
Zainstalować zewnętrzny lampa jest bardzo proste. Można go podłączyć bezpośrednio do sieci elektrycznej 230 v, a wprowadzanie przewodu może odbywać się od ściany w domu lub na dole. W zestawie materiały montażowe i opal plastikowy dyfuzor.
| Waga | 0,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21×18×12,5 cm |
| Kolor obudowy | |
| Możliwość przyciemniania | Nie |
| Kąt detekcji | 120 |
| Klasa efektywności energetycznej – oprawa | F |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x lampa zewnętrzna LED Oktaplex Bola wraz z materiałami montażowymi |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Zasięg w metrach | 10 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 5 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | antracyt |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Napięcie robocze – ogólne | 220 – 240 V |
| Temperatura barwowa w K | 3000 |
| Strumień świetlny w lumenach – informacje ogólne | 1600 |
| Liczba płomieni na światło | 1 |
| Materiał – ogólny | Aluminium |
| Żywotność (LED) w godzinach | 30000 |
| Watts do W | 15,7 |
| Wersja – ogólna | Dioda LED zamontowana na stałe |
| Liczba żarówek/gniazd | 1 |
| Temperatura barwowa (Kelwiny) | 3000 Kelvin |
| Żywotność (godziny) | 30 000 godzin |
| Strumień świetlny oprawy (lumenów) | 1600 lumenów |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:











