Nusa – lampa ścienna do lustra 40cm
w tym 2 lata gwarancji
29,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
Stopień ochrony IP
- Montaż na ścianie
- IP44, ochrona przed zachlapaniem
- 4000 do neutralny-kolor biały
Lampa lustrzana LED Oktaplex Nusa: stylowa, praktyczna i łatwa w montażu
Nawet oświetlenie
Lampa lustrzana LED Oktaplex Nusa została opracowana z myślą o równomiernym oświetleniu na całej szerokości. Dzięki inteligentnej konstrukcji z dyfuzorem uzyskasz nieoślepiające światło, które idealnie sprawdzi się podczas wykonywania makijażu lub jako stylowa lampa ścienna.Odporny na zachlapania i odpowiedni do pomieszczeń wilgotnych (IP44)
Dzięki stopniowi ochrony IP44 lampa lustrzana Nusa jest bryzgoszczelna i dlatego idealnie nadaje się do stosowania w łazience. Doświadcz maksymalnego bezpieczeństwa i funkcjonalności w wilgotnym środowisku.Łatwa instalacja
Montaż lampy lustrzanej Nusa jest niezwykle łatwy. Przymocuj lampę bezpośrednio do ściany za pomocą zaledwie dwóch śrub - bez skomplikowanego montażu i dodatkowych transformatorów.Wszechstronny montaż na ścianie
Lampa lustrzana Nusa idealnie nadaje się do montażu na ścianie. Po prostu zamontuj go nad lustrem, w przedpokoju lub w sypialni. Jego nowoczesny design tworzy stylowe akcenty na każdej ścianie.Stylowy wygląd
Lampa lustrzana LED Nusa w eleganckiej czerni harmonijnie komponuje się z każdym otoczeniem. Ich prosty i nowoczesny design sprawia, że będą ozdobą każdego pomieszczenia.
| Waga | 0,31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41×12,5×5 cm |
| Kolor obudowy | |
| Możliwość przyciemniania | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej – oprawa | G |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x lampa lustrzana LED Oktaplex z materiałami montażowymi. |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | Czarny |
| Stopień ochrony – ogólny | IP44 |
| Napięcie robocze – ogólne | 220 – 240 V |
| Wersja – ogólna | Dioda LED zamontowana na stałe |
| Temperatura barwowa w K | 4000 |
| Strumień świetlny w lumenach – informacje ogólne | 570 |
| Liczba płomieni na światło | 1 |
| Materiał – ogólny | Tworzywo sztuczne |
| Żywotność (LED) w godzinach | 25000 |
| Watts do W | 5 |
| Liczba żarówek/gniazd | 1 |
| Temperatura barwowa (Kelwiny) | 4000 |
| Strumień świetlny oprawy (lumenów) | 570 |
| Żywotność (godziny) | 30000 |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:







