Rota – obrotowa lampa podszafkowa
w tym 2 lata gwarancji
29,99€ – 112,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
- Możliwość rozbudowy do 12 sztuk
- 4000 do neutralny-kolor biały
- Zawiera akcesoria
- Różne długości
Oprawa podszafkowa LED Oktaplex – elastyczne oświetlenie do kuchni i nie tylko
Obrotowy i precyzyjny
Dzięki funkcji obrotu lampa podszafkowa LED Oktaplex doskonale nadaje się do precyzyjnego ustawienia w pomieszczeniu. Dzięki kątowi nachylenia 90° umożliwia ukierunkowane oświetlenie wszystkich obszarów domu i mieszkania.Jasne oświetlenie
Ta lampa podszafkowa LED o mocy 1200 lumenów zapewnia doskonałe oświetlenie pośrednie i bezpośrednie. Neutralne białe światło o temperaturze barwowej 4000 kelwinów tworzy przyjemną atmosferę do pracy w szafach i ciemnych miejscach.Naturalne kolory i trwałość
Wysoki współczynnik oddawania barw (RA > 80) sprawia, że kolory w tym świetle wydają się niemal tak realistyczne, jak w świetle dziennym. Żywotność światła LED wynosi ponad 25 000 godzin, co oznacza długotrwałe i niezawodne oświetlenie.Łatwy montaż
Lampa podszafkowa jest gotowa do podłączenia i można ją łatwo przymocować za pomocą dwóch śrub. Można połączyć szeregowo do 12 lamp LED, tworząc rząd świateł.Szczegóły przedmiotu
- Moc: listwa świetlna LED o mocy 15W
- Wymiary: 91×7,8×3,5cm
- Kąt świecenia: 110°
- Zawiera kabel połączeniowy o długości 10 cm, śruby i kabel połączeniowy o długości 1,8 m
| Waga | Brak danych |
|---|---|
| Wymiary | Brak danych |
| długość | 58 cm l 10 watów, 91 cm l 15 watów |
| Strumień świetlny oprawy (lumenów) | 800 – 1200 lumenów |
| Żywotność (godziny) | 30 000 godzin |
| Temperatura barwowa (Kelwiny) | 4000 Kelwinów |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra > 80 |
| Kąt wiązki | 110° |
| Regulowana jasność | Nie |
| Cykle przełączania biegów | 15000 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny oprawy | 800 – 1200 lumenów |
| Żywotność | 30 000 godzin |
| Temperatura barwowa | 4000 Kelwinów |
| Jasny kolor | Neutralny biały |
| Temperatura pracy | -10°C ~ +45°C |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie systemowe | AC (180-265)V |
| Wydajność systemu | 10 – 15 watów |
| Liczba | 1 sztuka, 2 sztuki, 3 sztuki |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:











