Bea – czujnik ruchu
w tym 2 lata gwarancji
17,99€
łącznie z VAT. plus Koszt wysyłki
Czas dostawy: 1-2 dni

This item: Bea - czujnik ruchu
17,99€
17,99€
Darmowa wysyłka
na terenie Niemiec
Gwarantowane
bezpieczna płatność
czas przełączania
Obszar wykrywania
Kąt detekcji
Stopień ochrony IP
- 2 czujnika z przodu i na dole
- Zasięg detekcji 12 m w temperaturze 180 °
- Zakres wykrywania 3 metry przy 360 °
- Obrót o 180 °
- Regulator zmierzchu & timer czasu trwania oświetlenia
- Przełącza światła led i żarówki energooszczędne, lampy do Max. 600 W i żarówki do 1200 W
Detektor ruchu z dwoma czujnikami
Ten pasywny czujnik ruchu na podczerwień jest idealny do użytku na zewnątrz. Dzięki obrotowej głowicy o 180° można go optymalnie ustawić i idealnie nadaje się również do montażu na ścianie i suficie. Pełzanie pod ochroną wykrywa również ruchy poniżej czujnika ruchu. Za pomocą zintegrowanego czujnika zmierzchu można także regulować jasność zewnętrzną, przy której ma zadziałać czujnik ruchu. Dodatkowo można indywidualnie ustawić czas działania czujnika ruchu.
Instrukcja montażu
Czujnik ruchu podłączany jest bezpośrednio do źródła zasilania 230V. W zestawie materiały mocujące.
| Waga | 0,16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,5×8,5×7,5 cm |
| Kąt detekcji | 180 |
| Zakres dostawy – ogólny | 1x czujnik ruchu Bea antracytowy wraz z materiałem montażowym |
| Maksymalne podłączone obciążenie (W) | 600 |
| Wysokość montażu w metrach | 1,8 m - 2,5 m |
| Zasięg w metrach | 12 |
| Czujnik – czujnik ruchu | Podczerwony |
| Ustawienie czasu (maksimum) w minutach | 15 |
| Ustawienie czasu (minimum) w sekundach | 10 |
| Tryb pracy – ogólny | Działanie sieci |
| Kolor – ogólnie | antracyt |
| Stopień ochrony – ogólny | IP65 |
| Minimalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 3 |
| Maksymalne ustawienie zmierzchu (w luksach) | 2000 |
| Materiał – ogólny |
Jesteśmy poprzez naszych klientów wspaniały ocenione w Google.
(+2100 ocen)
Klienci oceniają nas jako przeciętne 4,9 gwiazdki na Amazonie oceniane.
Podobne produkty:














